Mé jméno je ANNA KABOTOVÁ

Jsem lektorka zdravého životního stylu. Žena Softmarketingu. Maminka dvou skvělých děti, manželka, podnikatelka. Nyní působím ve 3 oblastech a ukazuji také nové příležitosti vytvořené na trhu. V oblasti zdraví (duševního a fyzického), peněz a osobnostního rozvoje. Jsem průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Pomáhám lidem najít harmonii v jejich životech. Dalo by se říct, že jsem celostní duševní zdravotní sestra. Mimo jiné, kdo se připojí do mého týmu, tak se může naučit nejen zdravému životnímu stylu, ale také podnikání v této oblasti. Co je však také důležité, je možné si zde i zajistit boční příjem nebo dokonce hlavní příjemkariéru. Jsem tvůrce výzev. Výzvy jsou založené na metodách afirmací, meditací a zdravého životního stylu. Jsem milovník svobody a alternativy. Bláznivě miluji bio potraviny a bio výrobky, jsem do zdravé výživy úplný blázen.

Říkají mi Anne nebo Anička. Jsem energická žena, podnikatelka, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 22-ti letou praxi, kde jsem pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Sama sebe vnímám jako sluníčkovou slunečnici, protože miluji slunečnice a zdravý životní styl. Už 17 let vlastním stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě jsem odjakživa tíhla. Také proto jsem otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí.

JAK JSEM SE STALA LEKTORKOU ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU?

Když jsem byla na dně, vyčerpaná, vyhořelá a vystresovaná, v pravou chvíli mi do života přišly afirmace a meditace. Všechno se velmi rychle změnilo. Díky tomu jsem si zamilovala vedené meditace a časem jsem je začala tvořit.

Ale vše souvisí se vším, a jak se říká všeho s mírou. Není dobré pouze se zaměřovat na tělo, zdravě jíst a cvičit, když jsme uvnitř prázdní. To platí i o afirmacích a meditacích, pokud jen afirmujeme a meditujeme a tělo strádá tak to také není dobře. Znám to z vlastní zkušenosti a nyní vím, že všechno bychom měli mít v rovnováze. Moudrý citát to jasně hovoří: MENS SANO IN CORPORE SANO.  (VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH).

Jsem průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že jsem celostní duševní zdravotní sestra. Miluji zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učím klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Dnes pomáhám tisícům klientů, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu. Jsem propagátor očistného procesu nejen těla, ale i mysli.

Jsem milovník svobody a alternativy, jsem blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale mohu říci, že jsem takový zdravý blázen - nikoli šíleně posedlá, jak to někdy bývá. Miluji detox výzvy, očistné kúry a různé očisty těla i mysli. Taktéž mám za sebou 30 dní bez jídla a 21 dnů půstu a mnoho očistných kúr.

Mým mottem je:  "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”.

KRÁSNĚ TO ZRCADLÍ TO, ČÍM JSEM CHTĚLA BÝT JAKO DÍTĚ. PODÍVEJTE SE NA VIDEO-ROZHOVOR SE SLAVOMÍROU HARCEGOVOU, AUTORKOU METODY UMĚNÍ ŽÍT.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pomáhám lidem měnit životy tím, že jim ukazuji v jejich životě správný směr a poznání sebe sama, aby v sebe uvěřili. Ukazuji jím jak mít lepší život ve zdraví, jak díky tomu vydělávat peníze, plnit si své sny a v neposlední řadě je základem osobnostní rozvoj.

Jsem autorkou mnoha výzev, kurzů, kde komplexně učím zdravý životní styl. Učím podrobně zdraví fyzické i duševní, afirmace, vizualizace, meditace a i díky těmto metodám pomáhám měnit život k lepšímu a dělám lidi kolem sebe šťastnými.

S mou 20-ti letou praxi v oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU jsem pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Za to jsem neskutečně vděčná. Pokud čtete tyto řádky, je možné, že mohu pomoci i vám. Nic není nemožné, pokud má člověk víru a chce učinit změnu.

Miluji tvořit meditace, afirmace, také jsem autorka Myšlenkového detoxu.

Vytvořila jsem:

Na další mé produkty se můžete podívat zde ➡ 

MŮJ PŘÍBĚH 

Narodila jsem se jako nechtěné dítě, kdy otec, pouze stvořitel, chtěl syna. Nakonec nás po roce opustil. Nikdy o mě nejevil zájem. Proto říkám, že nemám otce a nikdy jsem neměla, ačkoli stále žije.  Má maminka měla těžký život, který ovlivnil život můj i mé sestry Kateřiny. Náhradní otčímové byli utrpením. Měla jsem dětství plné násilí, zneužívání a pronásledování. Proto jsem se rozhodla, že budu žít jiný život. Nikdy jsem nic nevzdala, i když SE MI ZROVNA nedařilo.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA BYLA UTRPENÍM, PONIŽOVÁNÍM

Základní škola pro mě byla utrpením, ponižováním a programováním do hlavy něčeho, co mi bylo naprosto proti srsti. Snažili se mi vnutit představu, že budu dřít někde v továrně za minimální mzdu. Jen můj plamen v srdci hořel  - plamen rebelky, která cítila, že se v životě jen tak neztratí, a vůbec ne někde v továrně. Již na ZŠ jsem psala příběhy přesto, že jsem dyslektička, dysgrafička a dysortografička. Dokonce jsem poslala své příběhy do nakladatelství. Tenkrát jsem sice neuspěla, ale nikdy jsem se nevzdala. Právě specifické poruchy učení mi velmi znepříjemňovaly život.

V době komunismu se tyto poruchy neřešily a takové děti byly zaškatulkovány a označovány za hloupé

Až střední škola vše změnila. Dala mi impuls i potřebnou motivaci a ukázala možnost, že lze dělat věci jinak, než mi vtloukávali do hlavy. Najednou jsem zjistila, že to, co se mi snažili namluvit na základní škole, jak jsem neschopná a hloupá, není pravda. Dokázala jsem se se svými poruchami vyrovnat, ale i přesto musím na sobě pracovat mnohem více. (Zvlášť zde na webu, kde můžete najít i nějaké chyby v textu. Prosím, napište mi na [email protected] a ráda chybu opravím).

CHTĚLA JSEM BÝT ZDRAVOTNÍ SESTROU

Chtěla jsem být zdravotní sestrou, ale tehdy na ZŠ těsně po převratu ještě praktikovali komunistické návyky a neumožnili mi podat přihlášku na střední zdravotní školu. A tak má studijní kariéra začala jako prodavačka na učňáku, kde jsem měla možnost studovat pětiletý obor  Obchodník s maturitou. Nakonec jsem také vystudovala  vysokou školu a splnila si tak jeden ze svých obrovských snů.

Mám praxi v oboru zdravého životního stylu již 20 let. V oblasti meditací, afirmací se stále vzdělávám, čtu a studuji materiály, absolvuji kurzy. Nakonec jsem místo zdravotní školy, vystudovala ekonomii (věřila jsem, že obchodní zaměření studia mi pomůže v mém obchodě se zdravou výživou). Mám několik certifikátů nejen od Martina Jelínka, experta na zdravý životní styl a meditace. Také mám certifikát Reiki - univerzální léčivá energie. Touto energií jsme obklopeni, kdokoli z nás jí může používat pro sebe i pro pomoc druhým.

ZÍSKANÁ OSVĚDČENÍ A CERTIFIKACE

Mé sny se netýkaly jen studia, splnila  jsem si také sen o tom, že bude samostatná a svobodná. Uspěla nejen jako manažerka úspěšných projektů v gastronomii a hotelnictví. Založila jsem se svou kamarádkou obchod se zdravými potravinami, který stále prosperuje. Také jsem se stala zastupitelkou města a kandidovala do poslanecké sněmovny.

Miluji zdravý životní styl, ale zároveň jsem milovník používání  selského rozumu. Vysvětlím na příkladu. Jsem zastáncem toho, že nemoc se dá léčit přírodními prostředky, ale zároveň nezahazuji medicínu jako takovou. Jsou případy, kdy jsou léky nezbytné. Mé pravidlo je, že vždy hledám cestu přírodní a pokud není zbytí, tak použiji léky. Mám štěstí, že antibiotika jsem měla za svůj život pouze dvakrát -  když jsem byla v nemocnici na  ARO ve svých 20 letech a pak, když mě zánět v krku skoro udusil.  Tehdy v té nemocnici na ARO jsem si uvědomila, jak je život křehký. Balancujete na pokraji smrti  a pokud dostanete šanci, můžete se změnit. Za tuto zkušenost jsem neskutečně vděčná, jelikož mě navedla na můj životní styl ve zdraví a spokojenosti.

Na své cestě jsem získala mnoho zkušeností. Pomáhám lidem učinit správná rozhodnutí v oblasti  propojení těla a mysli, výživy, pohybu, detoxu, afirmací, meditací a mnoha dalších metod, které vedou ke spokojenému a radostnému životu.

Sice jsem se nestala zdravotní sestrou, ale stala jsem se sestrou k duševnímu zdraví (NYNÍ V TOM UŽ NEVNÍMÁM ROZDÍL). To poslání, které ve mně je,  plním a jsem díky tomu velmi vděčná a dělám to s láskou, jak nejlépe umím.

Pomůžu vám změnit váš životní styl směrem ke zdraví, k zachování mládí a přirozené krásy. Vytvořila jsem několik úžasných technik, jak změnit život k lepšímu.

Miluji tvořit meditace, afirmace, také jsem autorka Myšlenkového detoxu.

Vytvořila jsem:

Na další mé produkty se můžete podívat zde ➡ 

Na další mé produkty se můžete podívat zde ➡ 

Sice jsem se nestala zdravotní sestrou, ale stala jsem se sestrou k duševnímu zdraví (NYNÍ V TOM UŽ NEVNÍMÁM ROZDÍL), to poslání, které ve mně je plním a jsem díky tomu velmi vděčná a dělám to s láskou, jak nejlépe umím.

PROPRACOVANÉ KURZY, DÍKY KTERÝM SI NASTAVÍTE NEJEN VNITŘNÍ KLID A MÍR.

Toto je poklad, který jsem pro vás vytvořila s láskou a cítím velkou vděčnost, když mi dáváte zpětnou vazbu, jak vám mění životy a řeší těžké životní situace.

KURZ - JAK ZAČÍT MEDITOVAT?

Kurz je pro meditující nováčky, pro ty co s meditací začínají nebo pro ty, kdo si myslí, že meditují nesprávně.

Více informací

KURZ - MYŠLENKOVÝ DETOX

Kurz Myšlenkový detox je daleko hlubší, řeší důležité životní kroky a vede vás krok za krokem. Tvořila jsem kurz se záměrem, aby vám byl pomocníkem v této rychlé době. Na cestě k Vašemu cíli, ať je jakýkoli.

Více informací