Cítíte se v životě ztracení? Jak být tady a teď …

Je možné, že máte skvělou rodinu, úžasné děti, skvělou práci, pěkné bydlení, ale i přesto všechno se cítíte uvnitř prázdní, nešťastní nebo vystresovaní. Je prostě možné, že jste se někde v životě zasekli. Možná vás už netěší to, co jste kdysi dělali s láskou. Myslím, že vaše podvědomí vám chce říci, že vaše tělo a mysl se jednoduše nudí, touží po rovnováze. Možná jste sáhli po lécích, alkoholu nebo drogách. Často to můžeme vidět u celebrit nebo bohatých. Bohužel toto není řešení.

Každý člověk se musí neustále rozvíjet, aby byl v životě opravdu spokojený a šťastný. Zeptejte se sami sebe: Co nového se chcete naučit? Vzděláváte se? Jak byste mohli být užiteční? Co byste mohli vylepšit? Co vám udělá radost?

Vykročte z komfortní zóny! Překonejte svůj strach z neznámého a vykročte vstříc životu. Je potřeba se rozvíjet. Jít v životě kupředu a začít žít. Když se člověk rozvíjí, tak rozkvétá a roste.

Já jsem v životě také zamrzla a nevěděla kudy kam. Hledala jsem řešení. Měla jsem super životosprávu, dobrý pitný režim, měla jsem mnoho peněz, skvělý vztah, pravidelně jsem cvičila a přesto jsem byla úplně na dně. Chyběla mi rovnováha, mé tělo a mysl se začala jednoduše nudit.

Cítila jsem, že musím učinit změnu. Našla jsem řešení v afirmacích a meditacích. Časem jsem zažila další extrém. Příliš jsem se věnovala vnitřnímu světu a zase jsem zanedbávala tělo.

Začala jsem opět hledat a našla jsem. Ve zdravém těle je i zdravý duch! Ano je potřeba mít ve všem rovnováhu. Velmi rychle jsem se zregenerovala a jsem na sebe velmi pyšná.

Proto jsem vytvořila prázdninovou výzvu. Pro vás pro všechny, kteří jste se v životě někde zasekli a nevíte kudy kam. Velmi často známe teorii. Víme, že máme afirmace, meditace, vizualizace používat a někdy i dokonce víme jak. Otázkou zní zda to děláme? Je potřeba to nejen vědět, ale také zavést do praxe, protože bez akce není reakce, takové jsou pravidla vesmíru. Proto jsem pro vás vytvořila PRÁZDNINOVOU AFIRMAČNÍ VÝZVU. Po celé prázdniny pohodlně ve skupině na FB budeme společně makat hlavně na té praxi. Více o výzvě se dozvíte zde.

Přidejte se jednoduše do facebook uzavřené skupiny, kdy budeme na sobě makat celé dva měsíce pohodlně online.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Udělejte si radost a pořiďte si tento transformační kurz, kdy vyjdete z komfortní zóny jednoduše a pohodlně.

Nejen se obohatíte a vzděláte, ale zažijete vnitřní transformaci. Budete zažívat radost a  možná budete v životě dělat šílené věci, které vás posunou dál.

Těším se na vás uvnitř.

S Láskou

Anička

PRÁZDNINOVÁ AFIRMAČNÍ VÝZVA

PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ VE ZDRAVÍ, VZTAZÍCH A PRÁCI POMOCÍ AFIRMACÍ POHODLNĚ ONLINE. OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ POKLAD A PROBUĎTE SVŮJ POTENCIÁL O PRÁZDNINÁCH POHODLNĚ NA FB.

Klikněte na obrázek níže.

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?