Představuji vám online

MEDITAČNÍ KOLEKCI - Obnovení klidné mysli

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

OPĚTOVNÉ ZÍSKÁNÍ KLIDU, POHODY A JISTOTY V TÉTO TĚŽKÉ DOBĚ🧘‍♀️

↓↓↓

Meditaci osobně praktikuji a také studuji.  Mě meditace pomohla z naprostého vyhoření a deprese, z pocitu méněcennostihlubokého smutku.

Prožíváme velmi těžké období, plné nejistoty, smutku, strachu z toho, co bude následovat. Jsme v období stálého omezování. Možná toužíte po tom vědět, kdy už tato situace skončí.

Možná máte problémy se zdravím, bolestmi, sebeláskou i sebevědomím, může meditace pomoci i vám.

NAUČÍTE SE OVLÁDAT SVOU MYSL, TAK ABYSTE OVLÁDALI VY JI NIKOLIV ONA VÁS

Dnešní doba nám přináší nové výzvy a překážky. Rok 2020 byl pro mnohé velmi náročný.

Jak čelit této době nejisté?

Mám řešení. Je důležité pracovat na své mysli, protože myšlenky, které máme dnes nám tvoří naši budoucnost. V podstatě trénovat náš mozek, tak jako trénujeme například v posilovně. K tomu vám velmi dobře pomohou meditační techniky, proto jsem pro vás připravila meditační kolekci OBNOVENÍ KLIDNÉ MYSLI.

6 unikátních meditací + 3 jedinečné bonusové meditace + afirmační nahrávka obnovení klidné mysli. Všechny tyto meditace, jsou ušité na tuto dobu. Mnoho z vás mi psalo a stále píše, dle vašich požadavků jsem sestavila transformační meditace a sestavila je tak, aby pomohla ve všech oblastech vašeho života. Naučíte se jednoduchou bezpečnou metodu pro obnovení duševního zdraví. 

Žádné poštovné, žádné čekání, meditace máte ihned po zaplacení k dispozici. Proto doporučuji platbu kartou, kde ihned získáte tuto unikátní meditační kolekci. Můžete si je poslouchat kdekoliv a kdykoliv.

Stačí nahrávky stáhnout do PC, notebooku, tabletu, telefonu nebo MP3 přehrávače a začít obnovovat klid ve vaší mysli....

UNIKÁTNÍ MEDITAČNÍ KOLEKCE K ZÍSKÁNÍ KLIDU, POHODY A JISTOTY OBSAHUJE 6 MEDITACÍ + 2 BONUSOVÉ MEDITACE + afirmační nahrávku klid v době nejistoty

Zklidňující meditace vám pomůže, jako první k obnovení klidné mysli. Uvolnění od napětí, které na nás den, co den útočí v této době nejisté. Je to úvodní meditace k celé meditační kolekci OBNOVENÍ KLIDNÉ MYSLI.

MEDITACE 1

KLID V MYSLI

Jedinečná nahrávka, která vás dokonale zklidní a naladí. Jak a kde, zaměřit svou mysl, ve chvílích kdy nám je těžko? V situacích, které jsou pro nás nadmíru obtížné? Jak získat potřebný nadhled a úlevu? Je možné tyto těžké situace vyřešit? 
Ano, je to možné. Problém sice nezmizí mávnutím kouzelného proutku, ale dá se zmírnit a postupně zcela eliminovat.

Je možné, že již tuto meditaci již máte, jelikož jsem ji poskytla ke stažení zdarma. Je to průvodní meditace k obnovení klidné mysli.

Pocit jistoty a bezpečí je pro nás velmi důležitý. Jakmile ho vytvořme ve své mysli, pak se nám vytvoří i v reálném životě.

MEDITACE 2

JISTOTY A BEZPEČÍ

Dnes žijeme v době nejistoty a omezení. Možná cítíte nejistotu, strach z toho, co bude, bojíte se budoucnosti. Možná máte zavřené své podnikání, ztratili jste práci nebo jste onemocněli. Jsem však přesvědčená, že nezáleží, v jaké době žijeme a jakou situaci zažíváme, máme vždy na výběr mezi láskou a nejistotou či strachem

Meditace je vytvořena tak, abyste se naučili stres zvládat, procítit a uvolnit tělo od napětí a sužujícího stresu.

MEDITACE 3

PROTI STRESU

Jedinečná nahrávka, která vás dokonale zklidní a naladí.Žijeme v době, kdy stres a únava se zdají být nedílnou součástí našeho života dnes a denně. Opravdu to tak musí být? Co když znám způsob, jak odstranit stres z našeho každodenního života?  Z vlastní zkušenosti vím, že meditace umí měnit životy, zvlášť v dnešním rychlém světě. Proto jsem sestavila jedinečnou meditaci proti stresu. 

Tato meditace vás navodí ke klidnému a zdravému spánku. U této meditace je vhodné usínat či usnout, jelikož ona k tomu slouží. Tedy pokud během meditace usnete je to výborné.

MEDITACE 4

HVĚZDNÝ SPÁNEK

Jedinečná nahrávka pro klidný spánek. 
Špatně usínáte a velmi často se v noci budíte? Nebo máte nekvalitní trhaný spánek a toužíte konečně prospat celou nocráno se probudit do růžova? V této nelehké době se není, co divit. Tento fakt je velmi znepokojující, neboť dobrý spánek je základem pro zdravý a spokojený život, ač ho někdy velmi podceňujeme. T

Tato unikátní meditace vám nejen pomůže smutek pochopit, ale hlavně jej propustit jednou pro vždy. Meditace vás provede uvědoměním, propuštěním a uvolněním smutku.

MEDITACE 5

PROTI SMUTKU

Smutek je normální a může být i dokonce zdravý.

Podle výzkumu pociťování smíšených a negativních pocitů je důležité pro duševní pohodu. Nesmíme je však potlačovat či omlouvat, protože čemu věnujeme pozornost, to roste.

Tato unikátní meditace za vás dokonale zvládne pustit váš strach navždy.

MEDITACE 6

JAK NA STRACH

Jedinečná nahrávka, která vás naučí strach ovládat, korigovat a nastavit tak, aby nám byl opět užitečný, tak jak pro nás byl původně stvořen. Pokud strach nepotřebujeme k přežití je potřeba ho rozpustit, rozfoukat a odstranit. 

BONUS MEDITACE 7

UVOLNĚNÍ TĚLA

Jedinečná nahrávka, která vás dokonale naladí a uvolní. Přirozeně vámi bude proudit mocná aktivační energie, která nastartuje imunitní systém. Díky meditaci procítíte uvolnění od napětí a naladíte se na tvořivou energii uvolnění. Oprostíte se od okolního světa a načerpáte novou energii.

Cílem meditace je především „zklidnit a naučit se žít v přítomném okamžiku tedy tady a teď.“ Možná se to zdá nedůležité, ale tato meditace stejně důležitá, jako každá z této meditační kolekce.

BONUS MEDITACE 8

PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Je důležité být tady a teď. Často utkvíme v minulosti nebo v budoucnosti. To nám způsobuje, že nežijeme, tak jako bychom chtěli. Proto  je především důležité „zklidnit a naučit se žít v přítomném okamžiku tedy tady a teď.“ 

Naladíte se na období klidu a míru nejen ve svých srdcích, vánoční meditace vás nádherně naladí.

BONUS MEDITACE 9

VÁNOČNÍ HVĚZDA

Vánoce, tyto nádherné svátky se nám každoročně vracejí. Vánoce jsou období klidu, které trávíme doma se svými nejbližšími. Kouzlo Vánoc a nový začátek vám přinese vánoční hvězda. 

Láska je ten zázrak, který všichni hledáme. Když budeme sami sebe milovat, přinese nám to do života zázrak. Nemám na mysli narcismus, aroganci či marnivost, protože tohle láska není. Mám na mysli opravdovou zdravou a bezpodmínečnou lásku k sobě samým. 

BONUS AFIRMACE

AFIRMACE V DOBĚ NEJISTOTY

Jedinečná nahrávka, která vás dokonale zklidní a naladí. Možná máte zavřené své podnikání, ztratili jste práci nebo jste onemocněli. Jsem však přesvědčená, že nezáleží, v jaké době žijeme a jakou situaci zažíváme, máme vždy na výběr mezi láskou a strachem či nejistotou.

Proto jsem pro vás připravila tuto audio nahrávku, abyste zaměřili svou mysl na vědomé pozitivní afirmace

UNIKÁTNÍ MEDITAČNÍ KOLEKCE K ZÍSKÁNÍ KLIDU,

POHODY A JISTOTY 

MEDITAČNÍ KOLEKCE - obsahuje: 

6 meditací - (digitální audionahrávky):

 • MEDITACE 1 - KLID V MYSLI

 • MEDITACE 2 - JISTOTY A BEZPEČÍ

 • MEDITACE 3 - PROTI STRESU

 • MEDITACE 4 - HVĚZDNÝ SPÁNEK

 • MEDITACE 5 - PROTI SMUTKU

 • MEDITACE 6 - JAK NA STRACH

BONUSY

3 bonusové meditace (digitální audionahrávky) + afimační nahrávku:

 • MEDITACE 7 - BONUS -   UVOLNĚNÍ TĚLA

 • MEDITACE 8 - BONUS - PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

 • MEDITACE 9 - BONUS - VÁNOČNÍ HVĚZDA

 • AFIRMAČNÍ NAHRÁVKA - BONUS - Afirmace v době nejistoty

🍀 Věřím, že spolehlivý způsob, jak lze dosáhnout trvalé změny je ZMĚNA NASTAVENÍ a OBNOVENÍ MYSLI. Jakmile se vám to podaří, máte vyhráno. Jakmile se vám to podaří, stává se z toho "NOVÉ NORMÁLNO" - běžná samozřejmá věc, která vám přijde běžná a samozřejmá, jako denní světlo. Proto je potřeba si meditační kolekci postupně pouštět pravidelně po dobu 30 dnů. Až po této době začne váš mozek považovat vaše nastavení a obnovení za samozřejmé.  Stane se to běžnou součástí vašeho dne. Váš život se tím trvale změní.

UNIKÁTNÍ MEDITAČNÍ KOLEKCE

OBNOVENÍ KLIDNÉ MYSLI 

CO VÁM MEDITAČNÍ KOLEKCE PŘINESE?

 • Zbavíte se stresu, úzkosti, vyhoření.
 • Zbavíte se strachu a negativního myšlení.
 • Zlepší se vám spánek a prospíte klidně celou noc.
 • Zbavíte se bolesti.
 • Najdete cestu k sobě samému.
 • Poznáte dokonale sebe samého a zamilovat se tak do sebe.
 • Získáte pozitivní nadhled na události a vyřešíte tak náročný problém rychle a moudře.
 • Obnovíte si vaše duševní zdraví meditacemi.
 • Meditace jsou prostředkem, který vám může změnit život k dokonalosti.
 • Komplexní řešení pro lidi, kteří chtějí začít meditovat a neví jak.
 • Jednoduše se naučíte základy meditování.

KDO JSEM A CO VÁM MOHU NABÍDNOUT?

Jmenuji se Anna Kabotová.

Jsem lektorka zdravého životního stylu. Maminka dvou skvělých děti, manželka, podnikatelka a mentální kouč. Pomáhám lidem najít harmonii v jejich životech. Dalo by se říct, že jsem celostní duševní zdravotní sestra. 

Působím nyní ve 3 oblastech a ukazuji také nové příležitosti vytvořené na trhu. Jsem milovník svobody a alternativy. Bláznivě miluji bio potraviny a bio výrobky, jsem do zdravé výživy úplný blázen.

Ke zdravé výživě jsem odjakživa tíhla. Díky tomu jsem otevřela obchod se zdravou výživou se svou kamarádkou Slunečnice a tento obchod provozujeme 17 let.

Před lety jsem se cítila unavená a energicky vyčerpaná. Cítila jsem absolutní pracovní vyhoření, nechuť a permanentní stres. A ptala se sama sebe:

"Baví mě má práce? Dává mi smysl? Chci tak žít? Jak je možné, že nejsem šťastná?"

V té době jsem přišla na to, co je dobré pro mě, co je tím poselstvím, co mě udělá šťastnou, ale nejen mě, ale i mou rodinu a díky tomu i vás.

JSEM VDĚČNÁ, že konečně dělám, co pomáhá vám a zároveň mi přináší uspokojení, protože svou práci miluji.

Tato doba je pro někoho těžká a psychicky náročná. Často jste mi psali o nové meditace, proto jsem vytvořila celou meditační kolekci, která je zaměřená na uvolnění, uklidnění a obnovení klidné mysli.  

Stále se vzdělávám a mám dlouholeté zkušenosti, protože jsem studovala a studuji například kurzy Martina Jelínka (pro zdravé tělo i mysl) u něhož jsem získala již několik certifikátů. Dále mám znalosti z oblasti zdravého životního stylu. Byla jsem zasvěcena do REIKI což je japonská technika pro snížení stresu a relaxace, která také podporuje hojení. Navíc tento zdravý životní styl miluji a žiji.

PRO KOHO JE VHODNÁ MEDITAČNÍ KOLEKCE?

🍀 Pro začátečníky i pokročilé - prostě pro všechny, kteří na sobě rádi pracují, jak už
v osobní či duchovní sféře.

🍀 Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet nové možnosti a metody.

🍀 Pro zdravé i nemocné - pro všechny, kteří se chtějí uzdravit pomocí síly myšlenky, představivosti a víry a pro ty, kteří chtějí upevnit víru a klidně i změnit svou postavu.

🍀 Pro unavené a vyčerpané - pro všechny lidi unavené a bez energie, kteří se nemohou pohnout z místa a pomalu ztrácí naději na zlepšení své situace, ať je jakákoliv. Nebo pro ty, co jednoduše hledají další podpůrný prostředek pro obnovení klidné mysli.

🍀 Pro všechny, co milují účinné meditace a vizualizační techniky. Pro ty, co chtějí od života víc, přejí si splnění svých cílů a přejí si žít šťastnější a hodnotnější život.

🍀 Pro všechny ženy, muže a starší děti.

A KOLIK TO VŠE STOJÍ?

Máte k dispozici 6 unikátních meditací + 3 jedinečné bonusové meditace + afirmační nahrávka obnovení klidné mysli. Čas si, ale určujete sami, dle vašich možností, kdy a kde budete meditace poslouchat. 

Hodnota těchto meditací je pro mě velmi hodnotná a vy máte dnes jedinečnou možnost získat toto kolekci za pouhých

980,- Kč

Což dnes běžně vydáte na jeden nákup.

Žádné poštovné, žádné čekání, meditace máte ihned po zaplacení k dispozici. Proto doporučuji platbu kartou, kde ihned získáte tuto unikátní meditační kolekci. Můžete si je poslouchat kdekoliv a kdykoliv.

Stačí nahrávky stáhnout do PC, notebooku, tabletu, telefonu nebo MP3 přehrávače a začít obnovovat klid ve vaší mysli tady a teď....

CO O MĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI.

JAK JIM MÉ MEDITACE A MEDITAČNÍ KOLEKCE POMOHLA?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
„Její vedení a meditace paní Aničky dokážou, vytrhnout plevel z našich srdcí i s kořeny původních bolestí a traumat, které nám byly zasazeny, byť nevědomky. Září pořádně hluboko a přitom jemně. Takovou úlevu po meditaci jsem rozhodně nečekala. Obrovské díky Aničko za to, že jste si nenechala svůj talent pro sebe. A POSÍLÁTE LÁSKU DÁL... .😇😇😇😇😍😍😍😍"
Pavla Kruschomovamaminka na mateřské.
„Písal sa november 2018 a ja som sa necítila spokojná a šťastná. Nevedela som si užívať a vychutnať život. Nevážila som si co mam, všetko som brala ako samozrejmosť. Prišiel rozchod, smútok nechuť ráno vstať a usmievať sa. V tom čase mi prišla do cesty Anička Kabotova. Raketovou rýchlosťou som sa prihlásila na jej FB stránku www.vecnemladi.cz a do jej prvej vyzvy. Každe jedno živé vysielanie som pozorne sledovala a učila sa ako mam afirmovat, čo cítiť pri meditaciach ako meditovať, kedy meditovať ako afirmovat kedy afirmovat. Prišlo mi to ako keby som prišla do školy a učila sa. Len toto učenie bolo úžasné a môj pohľad na život a začal meniť. Denno denne študovanie a opakovanie si afirmacii mi prinieslo do života úsmev, pohodu, šťastie a spokojnosť. ODPORÚČAM Anicku nie len ako lektorku, ale aj ako človeka s veľkým srdcom, ktorý vie vypočuť, pomôcť, poradiť a posunúť vpred. Dnes bez Anickinych afirmacii nevstvam a bez vypočutia si jej meditácii nezaspavam. Je to balzam na dušu. Pozerám sa na život s inými očami, dnes hrdo tvrdím že život je krásny a ja som spokojná a šťastná. Ďakujem že si ❤️"
Kika Gavalcová Černá
„Aničko, aby všichni pochopili proč tě volám ANDÍLEK, vysvětlím, moc dlouho pracuji na sobě, před roky jsem poprvé viděla tvé videa na afirmace, ty si to vždy tak krásně věděla podat, že jsem se rozhodla přidat do tvé skupiny a vyplatilo se to, život se mi začal bleskově měnit k mému prospěchu, dennodenně jsem začala používat tvé afirmace, semináře, jsou úžasné každý den medituji, afirmuji, hlavně zklidníme svou mysl, hlídám si myšlenky a pracuji na sobě, si nejúžasnější koučka, lektorka, všem doporučuji tvou meditační kolekci, kteří chtějí změnit svůj život a proto jsem si řekla, že si Anděl, vyzařuješ ze sebe něco úžasného, za všechno ti moc děkuji ❣️"
Lenka Valterova

JAKÝ JE DŮKAZ, ŽE MÉ MEDITACE FUNGUJÍ?

Tvorba a ladění mých meditací probíhala za pomocí biofeedbacku, (metoda biofeedback - biologická zpětná vazba- slouží k všestrannému zlepšování činnosti mozku a mysli. Provádí se pomocí přístroje, který měří mozkovou činnost a dává uživateli vizuální, případně i sluchový záznam o změnách v mozkové činnosti.) Díky této metodě jsem si ověřila, že mé meditace mají ten nejlepší a správný účinek.

Zde je důkaz. Při poslechu mých meditací, je vidět jak je klient krásně naladěný na ALFA mozkové vlny (8-13Hz), kde převládá stav uvolnění bez jakéhokoliv duševního napětí, je to stav bdělého odpočinku mysli i těla bez pocitu ospalosti. Navození tohoto stavu umožňuje dosáhnout změn v myšlenívnímání světa kolem nás. Umožňuje nám uvolnit staré negativní myšlenky. Přijmout nový pohled a podívat se na každodenní život nově, s radostíenergií.

JAK MI POMŮŽE TATO MEDITAČNÍ KOLEKCE?

 • Změní vaší situaci k lepšímu
 • Načerpáte novou energii
 • Uvolníte napětí a stres
 • Propustíte strach, nejistotu a úzkost
 • Obnovíte klid v mysli
 • Zregenerujete svou duši, tělo i mysl
 • Uvolníte se od stresu
 • Pročistíte a uvolníte tělo i mysl
 • Naučíte se rychle zklidnit svou mysl
 • Začnou se rozvíjet vaše ozdravné a regenerující procesy ve vaší mysli

PROČ TAKOVÁ SUPER CENA?

Vnímám a chci, aby to pomohlo všem lidem a zároveň aby to bylo dostupné pro všechny. Díky meditacím však získáte daleko vyšší hodnotu a já si je cením na mnohem víc, než jsem jej nacenila, protože z vlastní zkušenosti vím, jak moc vám přinesou.

Velmi mě vždy zahřeje u srdce, když dostávám od vás klientů denně email, jak jste si mé vedené meditace zamilovali a jak vám pomáhají. Já navíc v meditacích používám i afirmace a vizualizace, je to má specialita. Kombinuji tyto tisíce let osvědčené techniky, které mi pomáhají a pomáhají tisíce klientům.

UNIKÁTNÍ MEDITAČNÍ KOLEKCE K ZÍSKÁNÍ KLIDU, POHODY A JISTOTY OBSAHUJE 6 MEDITACÍ + 2 BONUSOVÉ MEDITACE + afirmační nahrávku klid v době nejistoty