KURZY PRO ŽIVOT

 

PROPRACOVANÉ KURZY, DÍKY KTERÝM SI NASTAVÍTE STABILNÍ VNITŘNÍ KLID A MÍR.

Změna myšlení začíná teď ...  Vaše afirmační prázdninová je opět zde, již 4 ročník… Moc se na vás těším, už máte kurz zakoupený? Pokud ne, tak neváhejte a pořiďte si ho… Těším se na 2 měsíce, totální makačky na sobě a svém životě, nejen teoreticky, ale hlavně prakticky.

PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ VE ZDRAVÍ, VZTAZÍCH A PRÁCI POMOCÍ AFIRMACÍ POHODLNĚ ONLINE

Vzpomínám na začátek mojí cesty, kdy jsem s meditacemi a afirmacemi sama začínala. Nikde jsem nenašla rady, jak správně postupovat a musela jsem sama hledat metodou pokusu a omylu. Zbytečně mi to zabralo mnoho času a úsilí. Proto jsem se rozhodla pro vás vytvořit kurz "Jak začít meditovat", ve kterém vás to naučím krok za krokem.

Své kurzy jsem tvořila s láskou, na vaší žádost. Jelikož jsem vnímala, že potřebujete pomoci, nejen jako začátečníci v meditování, ale také jako pokročilejší. Vytvořila jsem pro vás dva kurzy.

  • Jeden kurz je pro nováčky v meditování, nebo pro ty, co si nejsou jisti, zda meditují správně. Často se setkávám s tím, že mi píšete, že jste si objednali meditaci, ale vlastně nevíte jak meditovat, jakou polohu si vybrat atd. Často u meditace usínáte nebo nedokážete utišit vaši mysl a oprostit se od stále proudících myšlenek. Proto jsem se rozhodla vytvořit kurz - JAK ZAČÍT MEDITOVAT?
  • Kurz Myšlenkový detox je už  ale daleko hlubší. Řeší důležité životní kroky a vede vás krok za krokem. Tvořila jsem kurz se záměrem, aby vám byl pomocníkem v této rychlé době na cestě k Vašemu cíli, ať je jakýkoliv. Abyste si uvědomili pohled na Váš život, upevnili se v záměru, co chcete změnit, a abyste to dokázali. Budu Váš navigátor na Vaší cestě ke změně, ať už chcete jakoukoli změnu.

V kurzech Vás naučím klíčové techniky, které vám pomůžou zbavit se čehokoli, co je nyní pro Vás problém. Ať už vás trápí stres, strach či nemoci. Je to jedinečná metoda propojení těla s myslí, kterou jsem vytvořila a kterou stále zdokonaluji.

KURZY - VÝBĚR JE NA VÁS

KURZ - JAK ZAČÍT MEDITOVAT?

Kurz je pro meditující nováčky, pro ty co s meditací začínají nebo pro ty, kdo si myslí, že meditují nesprávně.

Více informací

KURZ - MYŠLENKOVÝ DETOX

Kurz Myšlenkový detox je daleko hlubší, řeší důležité životní kroky a vede vás krok za krokem. Tvořila jsem kurz se záměrem, aby vám byl pomocníkem v této rychlé době. Na cestě k Vašemu cíli, ať je jakýkoli.

Více informací