KURZY PRO ŽIVOT

 

PROPRACOVANÉ KURZY, DÍKY KTERÝM SI NASTAVÍTE STABILNÍ VNITŘNÍ KLID A MÍR.

PRÁZDNINOVÁ AFIRMAČNÍ VÝZVA ⭐️2023 již se můžete připojit 🙂

✨ UNIKÁTNÍ vzdělávací kurz v uzavřené skupině na FB (Facebook), zaměřený na porozumění afirmací v našem životě. 4 stěžejní témata: zdraví, vztahy, peníze a práce jsou základní oblasti, které ovlivňují naše životy a jsou důležité pro náš celkový pocit spokojenosti. Každá z těchto oblastí má svůj vlastní význam. Proto jsem se rozhodla se s vámi podělit o 25leté zkušenosti z oblasti zdravého životního stylu v těchto 4 životních oblastech. Čas prázdnin jsem proto využila, abych vás mohla inspirovat a rozvíjet váš potenciál na maximum. Ale  také abyste díky afirmacím, meditacím a zdravém životním stylu měnili váš život k dokonalosti -  po které všichni toužíme.

Z pohodlí vašeho domova se jednoduše kdykoliv připojíte do uzavřené Facebook skupiny.

AKTUÁLNÍ POWER⭐️STAR

✨Staňte se POWER STAR A NASTARTUJTE nejúžasnější a nejlepší ROK vašeho života v roce 2023

✨Naučím vás klíčovou techniku, která vám pomůže zbavit se čehokoli, co je nyní pro vás problém. Ať už vás trápí stres, strach či nemoci. 

✨Získejte víru v lepší život. Věřím, že to intuitivně cítíte, že si zasloužíte lepší život, jen třeba nevíte kde začít. Tato výzva vám pomůže nastartovat proces změny. Pokud jste ochotní na sobě pracovat. Je jen a jen na vás, jak budete svůj život žít. Volbu činíte, jen vy sami. Třeba se v tom motáte a nevíte, kde máte začít? 

✨Mám řešení ... 

Staňte se POWER⭐️STAR A NASTARTUJTE nejúžasnější a nejlepší ROK vašeho života v roce 2023

Začínáme jak jinak než hned v novém roce 2.1.2023, to je nejlepší start pro nastavení změny ve vašem životě.

Neváhejte a připojte se do komunity stejně smýšlejících lidí, hned teď.

Vzpomínám na začátek mojí cesty, kdy jsem s meditacemi a afirmacemi sama začínala. Nikde jsem nenašla rady, jak správně postupovat a musela jsem sama hledat metodou pokusu a omylu. Zbytečně mi to zabralo mnoho času a úsilí. Proto jsem se rozhodla pro vás vytvořit kurz "Jak začít meditovat", ve kterém vás to naučím krok za krokem.

Své kurzy jsem tvořila s láskou, na vaší žádost. Jelikož jsem vnímala, že potřebujete pomoci, nejen jako začátečníci v meditování, ale také jako pokročilejší. Vytvořila jsem pro vás dva kurzy.

  • Jeden kurz je pro nováčky v meditování, nebo pro ty, co si nejsou jisti, zda meditují správně. Často se setkávám s tím, že mi píšete, že jste si objednali meditaci, ale vlastně nevíte jak meditovat, jakou polohu si vybrat atd. Často u meditace usínáte nebo nedokážete utišit vaši mysl a oprostit se od stále proudících myšlenek. Proto jsem se rozhodla vytvořit kurz - JAK ZAČÍT MEDITOVAT?
  • Kurz Myšlenkový detox je už  ale daleko hlubší. Řeší důležité životní kroky a vede vás krok za krokem. Tvořila jsem kurz se záměrem, aby vám byl pomocníkem v této rychlé době na cestě k vašemu cíli, ať je jakýkoliv. Abyste si uvědomili pohled na Váš život, upevnili se v záměru, co chcete změnit, a abyste to dokázali. Budu Váš navigátor na Vaší cestě ke změně, ať už chcete jakoukoli změnu.

V kurzech vás naučím klíčové techniky, které vám pomůžou zbavit se čehokoli, co je nyní pro Vás problém. Ať už vás trápí stres, strach či nemoci. Je to jedinečná metoda propojení těla s myslí, kterou jsem vytvořila a kterou stále zdokonaluji.

KURZY - VÝBĚR JE NA VÁS

KURZ - JAK ZAČÍT MEDITOVAT?

Kurz je pro meditující nováčky, pro ty co s meditací začínají nebo pro ty, kdo si myslí, že meditují nesprávně.

Více informací

KURZ - MYŠLENKOVÝ DETOX

Kurz Myšlenkový detox je daleko hlubší, řeší důležité životní kroky a vede vás krok za krokem. Tvořila jsem kurz se záměrem, aby vám byl pomocníkem v této rychlé době. Na cestě k Vašemu cíli, ať je jakýkoli.

Více informací