JAK SE RYCHLOSTÍ BLESKU VYLÉČIT Z NACHLAZENÍ A CHŘIPKY PŘÍRODNÍ CESTOU A POSÍLIT IMUNITU PROTI VIRŮM?

Posílit imunitu proti virům...

Cítit úlevu a pocit bezpečí ...

Cítit se odpočatě a uvolněně v těžkých dnech ...

Viry, nachlazení a chřipka nemá šanci!

Mám pro Vás unikátní meditační techniku, kterou nejen spustíte samo ozdravné procesy, ale je to také velmi dobrá prevence proti nachlazení a chřipce. Posílení imunity a spuštění aktivace protilátek proti virům. 

ŽE TO NENÍ MOŽNÉ VYLÉČIT SE POMOCÍ SVÉ MYSLI?

 • Mám pro vás úžasnou zprávu, možné to je.
 • Mám pro vás vynikající metodu, která vás nejen fyzicky, emocionálně, ale také duševně naučí vzkvétat den co den.
 • VIRÓZA neboli nachlazení bývá nejčastěji vyvolána prochladnutím organismu, oslabeným imunitním systémem a v neposlední řadě setkáním se s chřipkovými viry. V té době jsem řešila i osobní nepříjemné záležitosti. Proto jsem si vědoma toho, že mé tělo oslabil i nadměrný stres a vir měl prostor se šířit. Příznaky jsem okamžitě rozpoznala, škrábání v krku, já tomu velmi ráda říkám haluška, co mi tam sedí a lechtá, obrovská bolest hlavy, kýchání, rozjela se rýma a ucpala mi nosní dutiny. Cítila jsem lehkou teplotu. Toto nachlazení trvá většinou cca 3-5 dní.

 •  Tipněte si, jak dlouho trvalo u mě?

  Necelé dva dny!  Zvládla jsem to alternativně, bez léků.

LÉČILA JSEM SE STRAVOU A MEDITACÍ POSÍLENÍ PROTI VIRŮM, NACHLAZENÍ A CHŘIPCE

Jmenuji se Anna Kabotová.

Jak jsem se léčila?

Tím, co jsem zrovna měla po ruce doma. Vím, že tělo bych neměla zbytečně zatěžovat, tak jsem přestala jíst pevnou stravu. Jelikož jsem se s tímto onemocněním probudila, tak jsem si ráno udělala smoothie proti nachlazení. Recept na toto smoothie najdete níže.

Předtím jsem vypila asi půl litru čisté vody s čerstvě vymačkanou šťávou z jednoho bio citronu. Snažila jsem se odpočívat a nic moc namáhavého jsem nedělala, ale pokud jste maminka a máte malé děti, tak víte, že toho odpočinku moc není. Po smoothie jsem si asi cca za hodinu udělala čaj s čerstvě nastrouhaného zázvoru. Zázvor je velmi účinný prostředek pro dezinfekci dýchacího ústrojí. Velikost nastrouhaného čerstvého zázvoru byl asi 3x3cm. Vždy ho zbavím hnědé slupky a poté nastrouhám a zaliji horkou vodou (nezalévám vroucí).  Doporučuji si do něj dávat také med a citron. Na přípravu nic složitého.

Jestliže jste nemocí znaveni a nechce se vám do výroby odvaru, stačí odříznout kousek kořene a zakousnout se do něj. Med mi ale bohužel došel, tak jsem si dělala odvar bez něj.

Zázvor jsem ponechala celou dobu v nápoji. Měl by se pít ještě teplý, ať vás krásně prohřeje.  Tento pomyslný čaj jsem si dělala asi 3x až 5x za den. Na oběd jsem měla opět smoothie, tentokrát posilující smoothie. Recept také přikládám níže. Sice jsem zvolila sladkou variantu, protože jsem potřebovala nabrat energii, cítila jsem se velmi vyčerpaná, zvolila jsem ale jednoduše stravitelnou variantu javorového sirupu. Javorový sirup je znám vysokým obsahem vitamínů. Má velmi dobré účinky na lidský organismus. Mimo jiné obsahuje vitaminy skupiny B, železo, vápník a jiné důležité stopové prvky. Strom, ze kterého se získává javorový sirup, roste pouze v severovýchodní části Severní Ameriky. Javorový sirup se získává z mízy kanadských “cukernatých” javorů.

Mimo jiné jsem stále pila čistou vodu s citronovou šťávou.

Na večeři jsem si připravila rýži se zeleninou, kterou jsem krátce orestovala na pánvi.

Podpořila jsem léčbu na všech úrovních mého bytí, nejen stravou, ale také mentálně ve své mysli (meditací).

Večer před usnutím jsem poslouchala svou meditaci posílení proti nachlazení a chřipce. 

Další den ráno jsem začala opět vodou s citronem a zase čaje s čerstvého zázvoru, ještě mě jemně pobolívala hlava, ale odpoledne už byla bolest pryč a večer jsem se už cítila mnohem lépe. I tento den byl v duchu lehkého jídla, kde jsem vynechala maso, bílou mouku, bílý cukr (já jej nepoužívám vůbec, jen píšu pro ty, kteří mají běžně cukr zařazen ve všedním dni), mléčné výrobky.

Meditace proti nachlazení a chřipce vás nejen krásně zklidní, ALE TAKÉ VÁM POMOHOU VAŠI ENERGII UDRŽET. Očistí vás od negativity a nánosů a nastartují vám samoozdravné procesy.

PROTO JSEM SE ROZHODLA MEDITACI ZVEŘEJNIT A DÁT TAK MOŽNOST SE RYCHLE UZDRAVIT VŠEM

Jak vám může meditace proti nachlazení pomoci?

 • Načerpáte novou energii
 • Zregenerujete svou duši, tělo i mysl
 • Uvolníte se od stresu
 • Nastartujete samoozdravné procesy
 • Začnou se rozvíjet vaše ozdravné procesy
 • Vyléčíte se z nachlazení za krátkou dobu
 • Posílení imunity a spuštění aktivace protilátek proti virům

MYSL JE NEJSILNĚJŠÍM NÁSTROJEM

Meditace mají pro mne obrovskou hodnotu. Díky nim jsem se výborně zregenerovala a pročistila své tělo, načerpala novou energii. Používám ji také jako prevenci proti nachlazení a chřipce.

Proto jsem se rozhodla dát vám nyní akční cenu  ze  490,- Kč   na pouhých 249,- .

Proč taková super akce?

Vnímám a chci, aby to pomohlo všem lidem a zároveň aby to bylo dostupné pro všechny. Já si na svých nahrávkách dávám velmi záležet, mají pro mě nevyčistitelnou hodnotu. Vkládám do nich energii, která pokud si to budete přát, vám pomůže. Snažím se pro vás vyvíjet kvalitní nahrávky, aby prožitek z meditace byl opravdu silný a účinný.

Velmi mě vždy zahřeje u srdce, když dostávám od vás klientů denně email, jak jste si mé vedené meditace zamilovali a jak vám pomáhají. Já navíc v meditacích používám i afirmace a vizualizace, je to má specialita. Kombinuji tyto tisíce let osvědčené techniky, které mi pomáhají a pomáhají tisíce klientům.

   Reference

„Meditace paní Aničky dokážou, vytrhnou plevel z našich srdcí i s kořeny původních bolesti a traumat. Které nám byly zasazeny byt nevědomky, září pořádně hluboko. Takovou úlevu po meditaci jsem rozhodně nečekala. Obrovské díky Aničko za vaši kreativitu, tvořivost a odvahu. Za to že jste se nabrala takový lék pro duši vpustit do světa...😇😇😇😇😍😍😍😍"
Pavla Kruschomovamaminka na mateřské.
„ Aničky vedené meditace jsou krásně propracované. Když jsem si ji pustila poprvé, tak jsem cítila, že to je ono, co právě potřebuji. Propojení těla a mysli je pro mě blahodárné a uklidňující. Aničky meditace doporučuji všem, co chtějí začít s meditacemi, protože s jejím vedením to jde úplně samo. Moc doporučuji." "
Veronika Paulovaasistentka prodeje.

Také mám pro Vás úžasný bonus, PDF s recepty jak posílit také nejen mysl, ale také své tělo. Několik naprosto unikátních alternativních rad, ověřené praxí.

Níže je několik rad, pro Vás ihned, dalších několik rad najdete v PDF, které přikládám k meditaci.

 

Určitě znáte tyto lidi. Všichni mají jedno společné a to, že často meditují:

Oprah Winfrey – podle jejích slov, je o 1 000% lepší, když medituje

Tina Turner – sama řekla, že meditace jí dala sílu skoncovat s manželstvím, kde byla zneužívána

Steven Segal – věnuje se meditaci již 27 let

Richard Gere – denně medituje a říká, že ho to udržuje motivovaného

Sting – spolu s manželkou se věnuje józe a meditaci

Orlando Bloom – tvrdí, že meditace ho chrání před sklouznutím na špatné cesty, což je v Hollywoodu běžné

Paul McCartney – „Je to celoživotní dar. Je to něco, na co se můžete vždy obrátit.“

Madonna, Demi Moore, Will Smith, Arnold Schwarzennegar a Keanu Reeves.

JAKÝ JE DŮKAZ, ŽE MÉ MEDITACE FUNGUJÍ?

Tvorba a ladění mých meditací probíhala za pomocí biofeedbacku, (metoda biofeedback - biologická zpětná vazba- slouží k všestrannému zlepšování činnosti mozku a mysli. Provádí se pomocí přístroje, který měří mozkovou činnost a dává uživateli vizuální, případně i sluchový záznam o změnách v mozkové činnosti.) Díky této metodě jsem si ověřila, že mé meditace mají ten nejlepší a správný účinek.

Zde je důkaz. Při poslechu mých meditací, je vidět jak je klient krásně naladěný na ALFA mozkové vlny (8-13Hz), kde převládá stav uvolnění bez jakéhokoliv duševního napětí, je to stav bdělého odpočinku mysli i těla bez pocitu ospalosti. Navození tohoto stavu umožňuje dosáhnout změn v myšlenívnímání světa kolem nás. Umožňuje nám uvolnit staré negativní myšlenky. Přijmout nový pohled a podívat se na každodenní život nově, s radostíenergií.

JSEM VDĚČNÁ, že konečně dělám, co pomáhá vám a zároveň mi přináší uspokojení, protože svou práci miluji.

Díky tomu vznikají mé unikátní meditace a meditační techniky.

Mám dlouholeté zkušenosti, protože jsem studovala a studuji například kurzy Martina Jelínka (pro zdravé tělo i mysl) u něhož jsem získala již několik certifikátů. Dále mám znalosti z oblasti zdravého životního stylu. Byla jsem zasvěcena do REIKI což je japonská technika pro snížení stresu a relaxace, která také podporuje hojení. Navíc tento zdravý životní styl miluji a žiji.