Zažili jste ve vašem životě strach?

Báli jste se někdy o život?

Strachovali se, jak co  dopadne?

Pomohu vám zbavit se strachu jednou pro vždy, prostě a jednoduše strach doslova rozfoukáme …

 

Strach ve formě emoce u lidí navazuje na vývoj předchozích živočišných druhů, který je možné vystopovat desítky miliónů let do minulosti.

U zvířat znamená okamžitou akci jako únik před nebezpečím a má nejvyšší prioritu pro zachování života. Dokáže se rozhodnout pouze mezi variantami  ⬌ Zastav ⬌ Zaútoč ⬌ Uteč pryč.

Je to strategie přežití, která nás má varovat před různými podobami nebezpečí. Ke strachu se později u lidí přidal i náš vnitřní strážce, který je mnohdy příliš snaživý a příliš ustrašený. Velmi dlouho to byla úspěšná strategie přežití, která nám dovolila ve vývoji se dostat do současné podoby.

Ale zvlášť v dnešní době to už není úplně aktuální. Potkáte běžně živého tygra? Koupete se v řece, kde jsou krokodýli? Překvapí vás v lese dinosaurus? Ve většině případů ne.

V našem rychlém tempu života se Strach nestačil \"vyvinout\" do užitečné podoby pro dnešní dobu. Ale my to dokážeme změnit tím, že se naučíme strach ovládat, korigovatnastavit tak, aby nám byl opět užitečným.

Určitě si pamatujete, že jste se jako děti mnoha věcí báli. Psa, vysavače, velkého plyšáka, hračky robota. Bylo to neznámé a děsivě velké nebo rychlé či hlučné. Vesměs to byly věci neškodné.

Na druhou stranu jsme se nebáli věcí, které byly opravdu nebezpečné. Rodiče, škola, přátelé nás od narození učili rozlišovat, co je opravdu nebezpečné a co ne. Kde je strach oprávněný a kde je jen v naší představě.

Díky tomu se už neděsíme rychle jedoucího kola nebo běžícího pudla. Rozlišujeme. Víme, co je nebezpečné a co ne (většinou). Naučili jsme se to.

STRACHU se lze zbavit JEDNOU pro vždy, mysl tak velmi dobře vycvičit a natrénovat.

Díky tomu si můžeme uvědomit, že Strach lze:

 • ovládat,
 • nastavit podle našich potřeb,
 • naučit se, z čeho mít strach a z čeho ne,
 • vytrénovat, aby pro nás byl užitečný.

Jak na to? Potřebujeme si uvědomit o čem strach je.

 

 • Z čeho máme strach.
 • Proč z toho máme strach.
 • Prožít si pocit toho konkrétního strachu.
 • Postavit se tomuto strachu.
 • Uvědomit si jeho skutečnou velikost.
 • Změnit nastavení tohoto strachu aby pro nás bylo užitečné.
 • Pokud ho nepotřebujeme pro přežití - ROZPUSTIT. ROZFOUKAT. ODSTRANIT.

Jak dokážeme změnit naše nastavení strachu?

 

Potřebujeme pracovat s naší myslí.
Tisíce let různé kultury používaly určitou konkrétní formu práce s naší myslí, které se říká meditace.

V dnešní době, kdy je zejména ohrožené duševní zdraví má meditace vysokou důležitost. Začíná převládat duševní práce nad fyzickou a rychle vzrůstá procento lidí v neustálém strachu, stresu a depresi, což jsou formy strachu.

Mé jméno je Anička Kabotová

Jsem specialistka na detox mysli. Pomáhám lidem nastavit nové programy v mysli, právě prostřednictvím meditačních technik. Meditace jsem si velmi zamilovala, protože mi začali ihned měnit můj život. Věděla jsem, jak se správně stravovat, cvičit, a přesto jsem se cítila vystrašeně, nešťastně, na pokraji nervového zhroucení s nabalujícími se zdravotními problémy.

 • Zapomněla jsem totiž na to nejdůležitější, na svoji mysl. Hledala jsem možnosti a našla jsem pro sebe vedené meditace. Již dříve jsem meditovala, ale nebylo to pravidelné. Mé překvapení pak bylo v pravidelnosti a změna nastala velmi rychle.
 • Proto jsem začala tvořit meditace. Vaše zpětná vazba byla a je úžasná. Je naprosto neskutečné, jak vám mé meditace pomáhají měnit vaše životy.
 • Do meditace – „Jak na strach?“ jsem vložila mocnou energii a meditační techniky, tak dobře nakombinované, aby vám pomohli strach eliminovat, nikoliv potlačit a zbavit se ho jednou pro vždy.

 • Ale zdůrazňuji v opakování a pravidelném praktikování je opravdová SÍLA. Pokud jste si pěstovali strach několik let, je potřeba více času k eliminaci a zbavení se ho jednou provždy. Proto jednorázové vyzkoušení prostě nepomůže!

Co to je meditace?

 

Meditace je metoda, způsob, jak začít ovládat svou mysl a tělo skrze regulaci a nasměrování pozornosti.

Díky tomu dokážeme zklidnit tok myšlenek, směřovat a nastavit pozornost na konkrétní témata a myšlenky, které právě řešíme. Meditace je velmi prospěšná i pro tělo, kterému můžeme pomoc se uvolnit a ulevit od bolesti a napětí. Díky tomu meditace nám umožňuje změnit nastavení naší mysli a pomoci našemu tělu. Obojí je velmi propojené.

Meditace nám pomáhá nasměrovat pozornost a zvýšit úroveň pozornosti pro dané téma.

Meditovat je nejsnazší pomocí vedené meditace, která spočívá v tom, že autor meditace vás provází konkrétním tématem, na které meditujete. Pečlivě připravený text je většinou čtený a ve formě zvukové nahrávky nebo videa je možné si jej pustit a řešit dané téma.

Jakou vedenou meditaci si vybrat a od koho je záležitost individuálních preferencí. Zejména se řídíme tématem, zda nám hlas dané osoby vyhovuje a zda je nám příjemné ho po celou dobu meditace poslouchat. Dalším kritériem je obsah a způsob vedení lidí skrz meditaci - a zda nám právě text, obsah a způsob prezentace vedenou meditací vyhovuje.

Jak vám pomůže meditace "JAK NA STRACH?"

 

 Naučíte se jednoduchou bezpečnou metodu pro obnovení duševního zdraví.

 Při první meditaci uvolníte tělo a načerpáme novou energii.

 Druhá MEDITAČNÍ TECHNIKA - JAK NA STRACH? by měla následovat hned po té.

 Provede vás tak, abyste lépe pochopili, jak pracovat a eliminovat váš strach. Zklidnili svou mysl a dokázali strach přijmout a rozpustit.

Mysl je nejsilnějším nástrojem.

Vedená meditace je jedinečná v tom, že řeší konkrétní problém pro velké množství osob. Proto se nabízí velké množství vedených meditací, každá z nich řeší určité téma (strach, nespavost, bolest hlavy, atd.) a přistupuje k němu individuálně.

Výhodou dnešní doby mobilních telefonů je možnost stáhnout si zvukovou nahrávku s vedenou meditací přímo do mobilního telefonu a pouštět si jí kdykoliv a kdekoliv budeme potřebovat.

Nyní máte šanci i vy zbavit se strachu, postavit se mu a jednou provždy ho zbavit.

Meditace mají pro mne obrovskou hodnotu.

Proto jsem se rozhodla dát vám nyní akční cenu z  990,- Kč  na pouhých 280,- Kč.
V ceně budete mít 2 meditace a každá ve 3 variantách.

Jako bonus vám dám možnost zhlédnutí záznamu s meditačního společného večera, které probíhají v klubu LiveMedi. Meditační večer na téma "Jak na strach", kde můžete přesně shlédnout, jak správně meditovat a jak obě meditace správně využít.

Hodnota těchto meditací je pro mě velmi hodnotná a vy máte dnes jedinečnou možnost získat vše za akční cenu 280,- Kč + bonus se záznamem na meditační večer.

   Reference

„ Aničky vedené meditace jsou krásně propracované. Když jsem si ji pustila poprvé, tak jsem cítila, že to je ono, co právě potřebuji. Propojení těla a mysli je pro mě blahodárné a uklidňující. Aničky meditace doporučuji všem, co chtějí začít s meditacemi, protože s jejím vedením to jde úplně samo. Moc doporučuji." "
Veronika Paulovaasistentka prodeje.
„Meditace paní Aničky dokážou, vytrhnou plevel z našich srdcí i s kořeny původních bolesti a traumat. Které nám byly zasazeny byt nevědomky, září pořádně hluboko. Takovou úlevu po meditaci jsem rozhodně nečekala. Obrovské díky Aničko za vaši kreativitu, tvořivost a odvahu. Za to že jste se nabrala takový lék pro duši vpustit do světa...😇😇😇😇😍😍😍😍"
Pavla Kruschomovamaminka na mateřské.
"S meditacemi mám mnohaletou zkušenost. Aniččin láskyplný hlas bezpečně provede i úplné začátečníky, kteří dosud neměli s meditacemi žádnou zkušenost."
Petra HolubováPrůvodkyně na Cestě. Osobní rozvoj, alternativní pohled na zdraví, autorka e-knihy o očkování. www.pruvodkynenaceste.cz

Určitě znáte tyto lidi. Všichni mají jedno společné a to, že často meditují:

Oprah Winfrey – podle jejích slov, je o 1 000% lepší, když medituje

Tina Turner – sama řekla, že meditace jí dala sílu skoncovat s manželstvím, kde byla zneužívána

Steven Segal – věnuje se meditaci již 27 let

Richard Gere – denně medituje a říká, že ho to udržuje motivovaného

Sting – spolu s manželkou se věnuje józe a meditaci

Orlando Bloom – tvrdí, že meditace ho chrání před sklouznutím na špatné cesty, což je v Hollywoodu běžné

Paul McCartney – „Je to celoživotní dar. Je to něco, na co se můžete vždy obrátit.“

Madonna, Demi Moore, Will Smith, Arnold Schwarzennegar a Keanu Reeves.

JAKÝ JE DŮKAZ, ŽE MÉ MEDITACE FUNGUJÍ?

Tvorba a ladění mých meditací probíhala za pomocí biofeedbacku, (metoda biofeedback - biologická zpětná vazba- slouží k všestrannému zlepšování činnosti mozku a mysli. Provádí se pomocí přístroje, který měří mozkovou činnost a dává uživateli vizuální, případně i sluchový záznam o změnách v mozkové činnosti.) Díky této metodě jsem si ověřila, že mé meditace mají ten nejlepší a správný účinek.

Zde je důkaz. Při poslechu mých meditací, je vidět jak je klient krásně naladěný na ALFA mozkové vlny (8-13Hz), kde převládá stav uvolnění bez jakéhokoliv duševního napětí, je to stav bdělého odpočinku mysli i těla bez pocitu ospalosti. Navození tohoto stavu umožňuje dosáhnout změn v myšlenívnímání světa kolem nás. Umožňuje nám uvolnit staré negativní myšlenky. Přijmout nový pohled a podívat se na každodenní život nově, s radostíenergií.

JSEM VDĚČNÁ, že konečně dělám, co pomáhá vám a zároveň mi přináší uspokojení, protože svou práci miluji.

Díky tomu vznikají mé unikátní meditace a meditační techniky.

Mám dlouholeté zkušenosti, protože jsem studovala a studuji například kurzy Martina Jelínka (pro zdravé tělo i mysl) u něhož jsem získala již několik certifikátů. Dále mám znalosti z oblasti zdravého životního stylu. Byla jsem zasvěcena do REIKI což je japonská technika pro snížení stresu a relaxace, která také podporuje hojení. Navíc tento zdravý životní styl miluji a žiji.