TOP PRODUKTY PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A ENERGII

Miluji zdravý životní styl již 20let se o něj zajímám. V našem obchůdku se zdravou výživou jsem se za 16 let setkala s mnoha produkty. Jsem nesmírně vděčná, že jsem našla firmu, se kterou souzním. Právě proto jsem se rozhodla ji zahrnout do svého portfolia.

Proč? Především proto, že jsou naprosto čisté bez chemie, umělých konzervantů, éček a geneticky modifikovaných plodin. Navíc jsou ve skle! Což je další velké plus. Suroviny jsou pěstovány ekologicky a sestavené uznáváními odporníky v oblasti zdraví. Produkty DuoLife jsou vytvářeny na nejvyšší úrovni, opírající se o vědecké studie úspěchů moderní vědy založené na základních principech Ájurvédy a čínské medicíny.

Balíček Energie dodají vašemu organismu nejdůležitější nutriční prvky, které působí na zvýšení energie, podporují omezování únavy a napomáhají ke snížení pocitu vyčerpání.
Detoxikace je klíčem k dobrému a pevnému zdraví a dobré náladě každý den. Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.
Úlohou imunitního systému je ochrana před vnějším ohrožením. Balíček Imunita, je krokem směrem k posílení imunitního systému, neboť dodávají organismu látky, které podporují jeho správnou činnost.
Pozornost vědců se soustředí na termín biologické stárnutí, který znamená, že s plynutím času se zmenšuje odolnost organismu při reakci na stres z vnějšího prostředí. V balíčku KRÁSA, jsou výživné látky – zlepšují fungování organismu, a tím přispívají k lepší kondici vlasů, pokožky a nehtů.
Pravidelná fyzická aktivita je jedním z činitelů, díky nimž si můžeme zachovat zdraví. Balíček Sport, vycházejí vstříc potřebám současných sportovců – profesionálů, ale i amatérů. Doporučujeme používat doplňky stravy přizpůsobené zvláštním potřebám sportovců.
Regenerace neznamená pouze dostatečné množství odpočinku. V lidském organismu dochází k přirozeným procesům, při nichž se opravují poškozené tkáně a orgány. K úspěšné a efektivní regeneraci je proto zapotřebí dodat organismu regenerační látky. Balíček obsahuje právě ty látky, které napomáhají správnému fungování organismu a účinné regeneraci.
Dnešní životní prostředí se prudce mění v důsledku rozvoje vědy, techniky a průmyslu a demografické explozi. Proto se dnes potýkáme se stresem, hlukem, znečištěným vzduchem. To působí poruchy spánku i poruchy činnosti nervového systému. Jeho stav může zhoršovat také špatná strava a oxidační stres (překyselení organismu). V balíčku jsou výživné látky důležité pro zlepšení a udržení správného stavu nervového systému.
Hormonální systém vytváří v těle látky, které umožňují udržet vnitřní rovnováhu – homeostázu. Tvoří ho žlázy v různých částech těla, které produkují a vylučují hormony potřebné ke správnému fungování jednotlivých orgánů, ale i celého organismu. Pro správné fungování a průběh procesů, které probíhají v hormonálním systému, je třeba dodat tělu látky, které regulují vylučování hormonů jako je náš balíček.
Boj s nadbytečnými kilogramy, to je nejen krok směrem k vysněné postavě, ale také správný krok směrem ke zdraví. Nadváha a obezita jsou všeobecné problémy, onemocnění, které se zahrnuje mezi civilizační choroby. K získání a udržení správné tělesné hmotnosti je třeba pečovat o organismus také zevnitř, podporovat ho pomocí vhodných doplňků stravy. Tento balíček účinně napomáhá v boji s nadbytečnými kilogramy.
Srdce je nejdůležitějším orgánem oběhové soustavy v lidském těle. Jeho úlohou je pumpovat krev do tkání, čímž zajišťuje výměnu látek mezi krví a buňkami, dodává jim výživu a kyslík. Výkonnost srdce závisí na jeho vlastním fungování, ale také na tom, jestli dostává látky,které jsou nutné pro správnou práci a dobrou kondici tohoto orgánu. Doporučované výrobky DuoLife z balíčku Srdce obsahují látky,které srdce vyživují, napomáhají jeho činnosti a udržují ho dlouhodobě v dobré kondici, a také ho chrání před dnes tolik rozšířenými chorobami krevního oběhu.
Cholesterol je látka nezbytná pro správné fungování organismu. V našem těle se však často hromadí příliš velké množství. Cholesterol mimo jiné tvoří stavební látku buněčných membrán a podílí se na tvorbě hormonů a je nezbytný k absorpci vitamínu D. Příliš vysoká hladina způsobuje kornatění tepen, což ohrožuje nejen zdraví, ale i samotný život. Regulace hladiny cholesterolu v krvi je proto nezbytná. V tom napomáhají jednotlivé látky, které se nacházejí v balíčku.
Nejcennějším z našich smyslů je zrak, který nám umožňuje vidět. Prostřednictvím zraku přijímáme 90 % všech informací. Oči jsou proto pro nás velice důležité. V současné době je orgán zraku ohrožován převratnými změnami, způsobenými mimo jiné rychlým vývojem moderních technologií a stále se znečišťujícím prostředím. Výsledkem jsou pak potíže se správnou funkcí zraku, vrozené i získané vady zraku a s nimi spjaté další problémy jako je pocit unavených očí, černé mžitky, kruhy pod očima. Fungování našich očí můžeme pomoci tím, že budeme užívat vhodně zvolené doplňky stravy.