KOUZELNÝ MELOUN

Proč kouzelný MELOUN?

Meloun je nabitý  vitamínyminerály a navíc má minimum kalorií. Je tedy výborným pomocníkem u redukčních diet. Je zajímavé, že ačkoliv je sladký řadíme jej do zeleniny.

Meloun je má oblíbená zelenina, protože obsahuje spoustu vitamínu C, který napomáhá našemu zdraví a zachování mladistvého vzhledu. Navíc vitamín C pomáhá vstřebávat železo a podle některých studií může chránit před určitými druhy nádorových onemocnění.

V sezoně jej velmi často vyžívám, právě pro jeho blahodárné účinky. Působí velmi dobře na náš zrak, protože obsahuje karoteny, ze kterých vzniká také vitamín A. Tyto karoteny mají za úkol odbourávat toxické látky z těla, už jsem to zmiňovala výše, meloun je velmi dobrým pomocníkem pro detoxikaci organismu a využívám je v očistných kůrách. Také napomáhají celkové obranyschopnosti organismu. Velmi blahodárně působí na nervovou soustavu, vlasy, nehty, kostizuby. Dokonce má schopnost zvýšit sexuální touhu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Meloun obsahuje také vitamíny řady B a řadu minerálů, jako železo, mangan, hořčík, zinek, vápník,  a jód. Pro svůj obsah přírodních cukrů je dobrým zdrojem rychlé energie a výborným pomocníkem v pitném režimu, jelikož obsahuje zhruba 90% vody. Díky tomuto působí i mírně močopudně a pomáhá vylučovat škodlivé látky z těla. Proto je mým velkým pomocníkem při tvoření  mých receptů  elixírů (smoothie).

Recept na melounový elixír najdete níže.

Zdravému životnímu životu se věnuji skoro 20let.

Naše zdraví je nejdůležitější, jak se staráme o své tělo a jak se staráme o svou mysl.  Vše by mělo být v rovnováze, abychom mohli žít harmonický a pohodový život. Jen se často setkávám, že to mí klienti mají často v nerovnováze a jsou vystresovaní a nešťastní.

Být zdravý je obrovsky důležité. Zkuste změnit jednu věc ve svém životě už dnes. Tím začne váš zdravý život, který přinese štěstí, zdraví a život splněných snů.

Třeba si udělejte si radost a pořiďte si tento transformační kurz, kdy vyjdete z komfortní zóny jednoduše a pohodlně. Nejen se obohatíte a vzděláte, v oblasti zdraví, vztahů, peněz a práce, ale zažijete vnitřní transformaci. Budete zažívat radost a  možná budete v životě dělat šílené věci, které vás posunou dál.

Dnes a zítra je poslední možnost vstupu do AFIRMAČNÍ PRÁZDNINOVÉ VÝZVY‼​

Těším se na vás uvnitř

S láskou Anička 💖🌸💖


🍉 KOUZELNÝ MELOUN 🍉

RECEPT NA SLÍBENÝ MELOUNOVÝ ELIXÍR

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?