3 účinné ingredience pro očistu za pár kaček

První ingredience BIO CITRON.

Druhá ingredience BIO KURKUMA SE ŠPETKOU ČERNÉHO PEPŘE.

Třetí ingredience KVALITNÍ OLIVOVÝ OLEJ.

  • 1 kus citronu, vylisovat s něj šťávu

Citróny mají silné antibakteriální, antivirová a imunitní posilovací sílu. Mohou být použité jako skvělý nástroj pro snížení hmotnosti, protože citronová šťáva je trávicí pomůcka a také výborný očistný prostředek na játra.

  • ½ čajové lžičky kurkumy s pepřem (namíchat si extra 10g kurkumy a 1g černého pepře a promíchat.) Všechny ingredience doporučuji  v BIO kvalitě.

Kombinující síla kurkumy, pepře pomáhají vytáhnout toxiny ze systému a odplavování nečistot ze zažívacího traktu. Kurkuma chrání játra před jedy, napomáhá rozpouštět ledvinové kameny, snižuje hladinu cholesterolu. Přináší úlevu při emočním napětí a depresi, očišťuje od toxinů uložených hluboko v těle. Velmi dobře čistí póry v kůži. Má protizánětlivé účinky. Černý pepř pomáhá zajistit, že kurkuma je lépe absorbována do našeho těla.

  • 1 lžíce za studena lisovaného olivového oleje

Olivový olej, nazývaný také jako tekutý zázrak. Proč je jednou z nejdravějších surovin na světě?

Právě  pro své unikátní složení, obsahuje totiž vysoké množství mono-nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Také obsahuje vitamíny A, D, K  a napomáhá vitamínům rozpustným v tucích v jejich vstřebávání do organismu. Působí preventivně před kardiovaskulárním a nádorovým onemocněním.  Má velmi výrazné antioxidační a detoxikační účinky.

Velmi dobře působí proti zácpě a nadýmání. Podporuje metabolismus tuků a napomáhá trávení, proto je vhodným doplňkem stravy při redukční dietě.

A můj oblíbený olej také proto, že zpomaluje stárnutí!

Podle MUDr. Marie Kunešové z Endokrinologického ústavu v Praze patří mezi nejvýraznější účinky olivového oleje na naše zdraví:

* chrání srdce a krevní oběh,

* příznivě ovlivňuje krevní srážlivost a snižuje tedy riziko infarktu a mrtvice,

* snižuje hladinu cholesterolu,

* zvyšuje citlivost organismu na inzulín,

* má antioxidační účinky

* chrání proti rakovině tlustého střeva, prostaty a prsu.

Tak jak čistíme naše tělo, nebo pomáháme si právě i uvedenými ingrediencemi, tak stějně bychom měli podporovat naši mysl.

Ideálně se zbavit negativních myšlenek a negativních emocí, které nás zatěžují, a také často vedou k výbuchům vzteku a špatné náladě. Oprostit nás od nich pomůže třeba pobyt v přírodě, kde je nejlepší meditovat tím, že budeme například vědomě naslouchat zvukům přírody. Já ale na očistu mysli ze všeho nejvíc doporučuji vedené meditace. Sama s vedenými meditacemi mám ty nejlepší zkušenosti. Fungují nejen mně, ale i mým klientům. Navíc existují tisíce studii, které potvrzují, že meditace fungují.

Proto neváhejte a očistěte svoji mysli pomocí MYŠLENKOVÉHO DETOXU. Více informací získáte zde>> https://bit.ly/3myslenkovyDetox.

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?