Affiliate??? Proč to děláš, když to nemá nic společného s tvým oborem?

Dnes se strhla velká lavina kritiky, proč doporučuji knihu Pavla Říhy: Z NULY NA MILION, když dělám afirmace a meditace.

Tak bych chtěla vše uvést na pravou míru. Mnoho z vás se mě také ptalo, co vlastně ten „Affiliate“ vůbec je?

Na wikipedie se píše, cituji: „Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.“

Ano, je to tak za doporučení knihy mám zpětné bonusy, ale nedělám to pro peníze, i když je to velmi příjemné, to nepopírám.

Proto, jsem velmi vděčná za affiliate marketing, protože i já se na něj chystám v opačném, že nabídnu vlastní produkty k doporučení dál.

Je mi líto, že prostě se pořád jen kritizuje, že jakmile někdo, začne dělat něco trochu jinak a vybočí z cesty, hned ho někde škatulkujeme. Ano, Pavel je online marketér a já učím o vnitřním světě. To se k sobě nehodí????

A kdo dává tyto pravidla? Já si přeci mohu dělat, co chci a to svobodně. Já se svobodně rozhodla Pavla podpořit, protože mi to prostě dalo smysl. Prostě toto jsem s vámi potřebovala sdílet, vše uvést napravou míru, jak to vlastně doopravdy je.

Proč to tedy dělám?

Protože Pavel, mi pomáhá v mém online podnikání. Vždy, když jsem potřebovala pomoct, tak zde byl, konzultoval a pomáhal v nastavování procesů webu a doprovodných programů. Dovoluji si říci, že ho mohu označit již za kamaráda, který má zlaté srdce, proto jeho knihu doporučuji, protože vím, že je velmi hodnotná a že vám dá opravdový návod, jak začít podnikat na internetu a také jak se tím velmi dobře živit.

Neříkám, že to bude jednoduché, ale máte návod. Já ho bohužel před několika lety neměla. Šla jsem pokus omyl, než jsem poznala Pavla a jeho klub PZE. Díky němu vzniká i můj klub LiveMedi – akademie duševního zdraví a za to jsem nesmírně vděčná. Takže toto doporučení je od srdce a opravdové a to, že za to je pak odměna, je jen třešnička na dortu. Navíc Pavel e-knihy nabízí zcela zdarma nebo klasickou papírovou za 1 Kč. Proto, je to neskutečně velkorysé.

Pavle děkuji za tuto možnost.

Odkaz na PDF knihu Z nuly za milion ZDARMA:

http://bit.ly/knihaPAVEL1

Odkaz na výtisk knihy Z nuly za milion za 1 kč:

http://bit.ly/PavelPapirovaKniha

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?