AFIRMACE UMÍ MĚNIT ŽIVOTY!

Afirmace jsou jednoduše řečeno cokoli, co říkáte nebo si myslíte, ať už pozitivní či negativní. A protože slova mají moc, tak i afirmace nás v našem životě mohou hodně ovlivňovat. Proto jsem se rozhodla vás inspirovat a tvořit pro vás afirmace, které si opakujte minimálně 5x za den a uvidíte, jak vám změní život. Je důležité jim opravdu věřit a souznít s nimi. Klidně si je zformujte do vlastních slov.

Vaše slova dokáží zhmotnit to, o čem mluvíte. Tyto důležité informace by se měly povinně vyučovat již na základní škole, protože jsou klíčem ke spokojenému a úžasnému životu. Toto je velké tajemství života. Správnou mluvou neboli afirmacemi mám na mysli jakékoli myšlenky a slova. Žijeme v České republice a zde žije většina lidí, kteří jsou od mala naučení si stále na něco stěžovat a remcat. Vše, co říkají a na co myslí, je velmi negativní a nepřináší to dobré pocity a zážitky. Bohužel to považují za skvělý stav a naučili se tak moc stěžovat, že jim tento stav přijde normální.

Pokud chcete svůj život opravdu změnit, měli byste své myšlení a mluvení udržet v pozitivní rovině a přidat pozitivní vědomé afirmace.

Když mluvíte, měli byste být vnitřně co nejvíce v harmonii. Můžete si i představit, jak po dobu mluvení vysíláte k ostatním vlny míru, harmonie a lásky.

PRÁZDNINOVÁ AFIRMAČNÍ VÝZVA

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vykročte z komfortní zóny! Překonejte svůj strach z neznámého a vykroč vstříc životu. Je potřeba se rozvíjet. Jít v životě kupředu a začít žít. Když se člověk rozvíjí, tak rozkvétá a roste.

PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ VE ZDRAVÍ, VZTAZÍCH A PRÁCI POMOCÍ AFIRMACÍ POHODLNĚ ONLINE. OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ POKLAD A PROBUĎTE SVŮJ POTENCIÁL O PRÁZDNINÁCH POHODLNĚ NA FB.

Klikněte na obrázek níže:

Chcete dostávat každý týden afirmace zdarma? Přihlaste se ZDE >>

Vážení čtenáři, jsem dyslektik, dysgrafika dysortografik, to jsou specifické poruchy učení (tzn. také spousty chyb v textu).Pokud zde najdete chyby, klidně mi napište na [email protected]  a já je ráda opravím. Bohužel, korekturu jsemjiž vzdala. Prostě pro mě je důležitý obsah, který vám chci předat, jelikožvím, že vám velmi pomáhá. Více o mně zde >>

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?