AQUAHOLIC, co to je?

Zaujal mě nový termín AQUAHOLIC…

Co ten termín vůbec znamená? Jsou to lidé, kteří to s pitím vody přehánějí, říká se jim tedy nově AQUAHOLICI.  Prostě si tito lidé vypěstovali závislost na vodě, ale kde je tedy určitá míra a jak se v tom všem vyznat?

Organismus je potřeba pravidelně zavlažovat, ale všeho s mírou!

A je tomu tak i u vody. Množství vody, které je třeba denně vypít, se samozřejmě liší dle tělesné hmotnosti člověka, ale také od jeho pracovního nasazení či sportování. Také je potřeba rozlišovat zda je zima nebo léto, apod.

Podívejte se na video:

Ať už chceme nebo ne, tak pitná voda je životně důležitá pro zdravé tělo a zářící pleť. Voda je základ všeho živého. Málokdo si uvědomí, že voda tvoří až 70 % našeho těla. Věřím, že si povzdechnete ojej zase pitný režim a nyní i hrozba stát se aquaholikem!?

Jak z toho tedy ven?

Můj tip pro vás:

Vždy doporučuji si svou moč takzvaně kontrolovat. To je známý funkční způsob ověřený našimi babičkami a praprababičkami…

Je to totiž velmi dobrý ukazatel, zda je náš pitný režim správný.

  • Tmavá moč, která je výrazně cítit, je jasným příznakem nedostatku tekutin.
  • Naopak moč, která je bez zápachu a bezbarvá, je ukazatelem nadbytečného příjmu tekutin.
  • takže i zde platí zlatý střed!

Já věřím svému tělu a má rada je, se zamyslet a poslouchat své tělo, nikdo vás nezná tak dokonale, jako vy sami. Vy nejlépe víte, co a kolik vody denně přijímat a kolik vody je pro vás dobré. Je pravda, že někteří se chtějí jen ujistit, zda postupují v pitném režimu správně. Tohle je velice zajímavé téma samo o sobě.

Naše zdraví je nejdůležitější, jak se staráme o své tělo a jak se staráme o svou mysl.  Vše by mělo být v rovnováze, abychom mohli žít harmonický a pohodový život. Jen se často setkávám, že to mí klienti mají často v nerovnováze a jsou vystresovaní a nešťastní. Zdravému životnímu životu se věnuji skoro 20let.

Pokud se chcete dozvědět, jak ven z tohoto začarovaného kruhu, udělejte si hodinku čas a podívejte se na vysílání o metodě myšlenkového detoxu.

Dozvíte se nejen více, jak propojit tělo a mysl, ale proberu ty nejžhavější témata dnešní doby.

Srdečně vás tedy zvu na vysílání 4 KROKY k Myšlenkovému DETOXU –  ZDARMA.

Nyní se můžete ihned připojit v nejbližším termínu.

Odkaz zde:   4 KROKY MYŠLENKOVÉHO DETOX

S láskou Anička 💖🌸💖

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?