ELIXÍR Z MANGA – KOUZELNÉ MANGO

JÁ TOTO EXOTICKÉ OVOCE MILUJI PRO JEHO BLAHODÁRNÉ ÚČINKY.

🥭

Plody mangovníku jsou vitaminovou bombou.
V mangu je až 16 druhů karotenoidů důležitých pro tvorbu vitaminu A. Nejvíce je zastoupený betakaroten. Karotenoidy jsou červené a žluté rostlinné barvivo, které se v těle mění na vitamin A a ten je velmi důležitý na obnovu pokožky a sliznic. Karotenoidy jsou účinné antioxidanty, protože neutralizují volné radikály, molekuly zodpovědné za buněčné stárnutí.

🥭

Vitamin A, jehož působení je stimulováno vitaminem C a E, je důležitý pro dobrý zrak. Konzumace manga se doporučuje v případě, že hrozí ztráta zraku. Vitamin A a E je rozpustný v tucích, proto když připravuji elixíry vždy zakápnu kvalitním za studena lisovaným olejem jako například lněný, dýňový, mandlový apod.

🥭

Mango také obsahuje zinek, mangan a měď blahodárně působí na vlasy a kůži.
Mango má močopudné účinky. Je poměrně bohaté na draslík, ale chudý na sodík. Doporučuje se při vysokém krevním tlaku, protože ho pomáhá regulovat.

🥭

Recept na Mango elixír

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
🥭

_________________
1ks zralého manga
1ks jablko
Špetka kurkumy smíchaný s černým pepřem (Pokud nemáte namícháno dopředu kurkumu s pepřem (10 g kurkumy a 1g černého pepře) tak dejte opravdu velmi malé množství černého pepře)
1 čajová lžíce lněného oleje za studena lisovaného
Zalijeme pomerančovým freshem a rozmixujeme v mixéru.

Já jsem velký milovník elixírů a konečně jsem pro sebe objevila doslova elixír mládi, do kterého jsem se zamilovala a také ho užívám každý den.

Více o tomto doslova zázračném moku si můžete přečíst zde >>>.

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?