Ty jsi debil. Ty jsi hloupá. Nic nedokážeš!

V době komunismu na základních školách se neřešily vady typu dyslexie, dysgrafie, dysortografie. Tyto děti byly někam zaškatulkovány, nazývané hloupými, debilními a nezvladatelnými. Bohužel mám vlastní zkušenost, kdy jsem byla nazývaná hloupou, že nemám na to a ono, že nic nezvládnu a to mě velmi zasáhlo.sebevědomí bylo na nule, sebe-hodnota ještě nižší, ale někde hluboko v srdci, jsem věděla, že to není pravda. Proto jsem se stále snažila sobě něco dokazovat. Vysokou školu jsem dělala vyloženě jen pro sebe, protože pokud bych byla debil a hloupá, tak to přece vůbec nezvládnu. A já ji zvládla, dálkově za 5 let bez přerušení. Vím, že vysoká není o chytrosti, ale byla to meta pro mě, pro mé sebevědomí, potřebovala jsem samu sebe přesvědčit o tom, co mi celých 9 let vtloukávali do hlavy, že jsem hloupá a debil. Mnoho negativních afirmací, co mi vtloukávali do hlavy mi tvořilo jizvy na mé duši. Tyto jedovaté slova se mi zaryly hluboko a v těžkých situacích jsem pak sama tomu uvěřila.

Musela jsem sama sebe přesvědčit, že to co mi vtloukávali do hlavy, není pravda. Posilovala jsem své sebevědomí malými krůčky, dávala si velké cíle a ty jsem si plnila.

Stala jsem se generální ředitelkou a spolumajitelkou firmy, která zaměstnávala 35 zaměstnanců. Vybudovala jsem prosperující obchod se zdravou výživou se svou dlouholetou kamarádkou Ivou. Krůček po krůčku jsem posilovala své sebevědomí, sebelásku vůči sobě. Však v životě někdy přijdou situace, kdy se ukážou staré dětské bolístky a opět jsem před několika lety byla opět na dně ta hloupá, co v životě nic nedokáže, protože jednoduše na to nemá.

Hledala jsem řešení pro svou situaci. Byla jsem na dně, vystresovaná, zlostná, smutná. V mysli mi opět hlavou proudily myšlenky typu: Ty jsi debil. Ty jsi hloupá. Nic v životě nedokážeš.  Na, co sáhneš, to zpackáš.  Jsi k ničemu! Možná to znáte?

Tehdy jsem hledala řešení. Do cesty mi vstoupila Růžena Nekudová s unikátní meditací: Zrcadlo času. Její meditace mi pomohla najít cestu k vnitřnímu já. Díky rychlé zkušenosti jsem si meditace velmi zamilovala, protože mi začali ihned účinkovat. Zamilovala jsem si meditace natolik, že jsem je sama začala tvořit. Také jsem se velmi našla v afirmacích, které jsem si zamilovala ještě víc, že je nejen používám sama, ale učím je používat i své klienty. Jednoho dne jsem napsala Růženě email o mých zkušenostech z její meditací a ta mě pozvala na její webinář. Časem jsme si začali psát. Nikdy by mě nenapadlo, že se staneme přítelkyněmi. Ona je pro mě hvězda a úspěšná online podnikatelka. Díky ní rostu každý den.

Začala jsem se chválit, zamilovala jsem se do sebe a buduji svoji sebe-hodnotu a sebelásku. Pomáhají mi afirmace a meditace. Používám mnoho unikátních metod. Proto když jsme si povídali, tak vznikl nápad vám všem pomoci pěstovat sebelásku a naučit vás používat metody pro sebelásku. Připravily jsme společně online Workshop pro zvýšení vlastní sebe-hodnoty: „Jsem na prvním místě“.

Zajímá tě, jak si nastavit vlastní hranice, jak si vypěstovat zdravou sebelásku a stát se sebevědomou bytostí? Na tomto online workshopu tě čeká mnoho metod díky, kterým vybuduješ zdravou sebelásku k sobě. Začneš se chválit, milovat a obdivovat. Připoj se k nám a vybuduj si k sobě zdravou sebelásku a dej se na 1 místo. Klikni zde >>

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?