Vánoce se nám opravdu blíží

Neměla vánoce nikdy moc ráda, protože to byl vždy od dětství jen stres. V čase vánoc se mi často vybaví dětství, že jsem nikdy nenašla pod stromečkem, co jsem si přála. Vzpomínky na dětství jsou někdy velmi bolestné, když jsme seděli v prázdném bytě jen na koberci a maminka nám alespoň půjčila černobílou televizi, ať máme alespoň pohádky. Však až jsem byla vetší, tak jsem pochopila, že vánoce jsou hlavně o blízkých o lásce, pohodě, radosti, že můžeme být spolu. Není to o dárcích a tehdy mi to všechno došlo. Proto jsem začala k vánocům přistupovat jinak a také jsem si je zamilovala. Také se to hodně změnilo později příchodem dětí.

Než však byly děti, musela jsem začít u sebe a změnit mé špatné přesvědčení o vánocích a znovu si je zamilovat.

Začala jsem tedy u sebe a představovala jsem si dokonalé vánoce ve své mysli.

Veliká rodina sedící u velkého stolu, kde cítíte tu pohodu, radost, úsměvy a štěstí. Vybavují se mi vůně skořice a jablíček, vůně vánočního cukroví, vánoční nádherná hudba, smích dětí a tanec. Vánoční dekorace a vánoční oblečení a horká čokoláda. Venku nádherně sněží, je všude bílo a v krbu praská dřevo. Prostě dokonalost sama, i vy si to takto můžete představit.

Možná se vám o vánocích přihodilo něco zlého, nebo nemáte vánoce rádi, proto je to pak vše těžší a nedokonalé. Je to přeci jedno, už se to bylo a nedá se to zvrátit. Je úplně jedno, zda to bylo v dětství nebo v dospělosti.  Pokud to bylo dobré, tak super.  Pokud to nebylo krásné, tak si to krásné vytvořte ve své mysli. Představte si v mysli ty nejkrásnější vánoce. Představte si úplně všechno, co milujete, prociťte to celým srdcem, přivolejte na pomoc vánoční světlo s vánoční hvězdy, ať vás provází. Uvědomte si, že tento překrásný duchovní pocit můžete mít kdykoliv a to nejen o vánocích.

Dnes už nic nehrotím před vánoci, neblázním s úklidem, dělám jej pravidelně po celý rok, takže toto je odlehčení.

Z pečení jsem si udělala zálibu a se svou kamarádkou jednou v roce se sejdeme a pečeme jeden víkend těsně před vánoci.

Vše mám celkem dobře rozplánováno. V mysli si vše dopředu naplánuji a díky tomu mám úžasný předvánoční čas a vše jde vždy naprosto skvěle bez jakéhokoliv náznaku stresu či zmatku.

Proto také vnikla moje výzva SPOKOJENÉ VÁNOCE, začínáme 24. 11. 2019 v uzavřené Facebook skupině, kde vám každý den přibyde jedna vánoční afirmace. Budu vás inspirovat, motivovat a provázet po 30 dní. Podělím se s plánem, jak naplánovat vše v pohodě a v klidu a díky tomu usednou k štědrovečerní večeři svěží a odpočatí. Budeme jednu týdně živě a probereme nejen tradice vánoc, ale tipy na dárky a mnoho další zajímavostí okolo vánoc.

Ve skupince budou k dispozici ke každému adventu, adventní meditace a také váš bude čekat úžasná vánoční meditace Vánoční hvězda.

Navíc vám připravím měnící vánoční tapetu s vánočními afirmacemi. Prostě luxusní pohodový čas před vánoci, tak abyste zažili spokojené vánoce v klidu a harmonii.

Proto neváhejte a připojte se a mějte SPOKOJENÉ VÁNOCE 2019.

Těším se na vás uvnitř Facebook skupiny –  Výzva SPOKOJENÉ VÁNOCE 2019.

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?