Afirmace, které vám POMŮŽOU RAPIDNĚ zhubnout.

Možná trpíte nadváhou a nejste spokojeni se svým tělem. Mám pro vás hned několik tipů, jak posílit sebevědomí a jak změnit nejen svou postavu.

⚛️ ✨Afirmace ⚛️✨umí měnit životy! Afirmace opakujte několikrát za den. Klidně si je zformujte do vlastních slov. Afirmace jsou jednoduše řečeno cokoliv, co říkáme nebo co si myslíte, ať už pozitivní či negativní a protože slova mají moc, tak i afirmace nás v našem životě můžou hodně ovlivňovat. Proto jsem se rozhodla vás inspirovat.

Připravila jsem pro vás, také meditaci na hubnutí. Tak budete mít ucelený systém pro vaši touhu umocnit přání a mít vytouženou krásnou postavu.

Jsem přesvědčena, když nezměníte myšlení a nezamilujete se do sebe, možná se vám povede zhubnout. Bohužel se, ale z 99 % vrátí jojo efekt. Já vím, že hubnutí začíná v hlavě. Díky tomuto vnikla i sada afirmací a meditací na hubnutí a získání tak vytoužené postavy.

 

Co říkají klienti, klteří již afirmace a meditace používají?

Afirmace a meditace pro hubnutí, krásné tělo a vytouženou postavu

  • Afirmace na hubnutí PDF zdarma (odkaz na afirmace najdete níže).
  • Afirmace na hubnutí audio nahrávka v MP3 (vnímám to jako velkou výhodu poslouchat kdekoliv a kdykoliv a tím více upevňovat pozitivní afirmace, tak aby nám afirmované přání, co nejdříve splnilo).
  • Meditace na hubnutí audio nahrávka v MP3 ve 3 možnostech výběru (hluboká meditační kombinovaná technika, která znásobuje účinek hubnutí).

 

REFERENCE

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Inspirativní afirmace ke stažení

Uložte si do telefonu nebo tabletu, na plochu PC, vytiskněte, abyste to měli stále na očích a tak si připomínali, že si to máte denně opakovat minimálně 3x až 10x.

Inspirativní afirmace ke stažení