ZBAVTE SE STRACHU JEDNOU PRO VŽDY

Strach nám byl dán jako naše ochrana. Jen časem si z něj člověk udělal svého úhlavního nepřítele. Myšlenky na strach mají neskutečnou sílu, protože emoce a procítění strachu je to, co to posiluje tak moc, že se nám následně zhmotní do našeho světa. Navíc z nějakého důvodu prostě jde člověku lépe myslet negativně než pozitivně. Necháváme se negativitou strhnout a necháme, aby nás naše myšlenky ovládali místo toho abychom ovládali my je.

 Jak z toho začarovaného kruhu ven?

Existuje jednoduchá technika, díky které se naučíte váš strach rozpoznat, pojmenovat, přijmout a následně eliminovat. Zbavíte se strachu jednou pro vždy, prostě a jednoduše strach doslova rozfoukáte.

Jak na to? Potřebujeme si uvědomit o čem strach je.

  • Z čeho máme strach.
  • Proč z toho máme strach.
  • Prožít si pocit toho konkrétního strachu.
  • Postavit se tomuto strachu.
  • Uvědomit si jeho skutečnou velikost.
  • Změnit nastavení tohoto strachu aby pro nás bylo užitečné.
  • Pokud ho nepotřebujeme pro přežití – ROZPUSTIT. ROZFOUKAT. ODSTRANIT.

V našem rychlém tempu života se Strach nestačil “vyvinout” do užitečné podoby pro dnešní dobu. Ale my to dokážeme změnit tím, že se naučíme strach ovládat, korigovatnastavit tak, aby nám byl opět užitečným.

Potřebujete pracovat s naší myslí.
Tisíce let různé kultury používaly určitou konkrétní formu práce s naší myslí, které se říká meditace.

Nejlepší metodou zbavení se strachu je právě meditace. Meditaci jak na strach nejen eliminujete strach, ale navíc ze strachu uděláte svého přítele.

Meditaci je potřeba brát jako životní styl. Naučit se ji správně praktikovat a zařadit ji do každodenního zvyku a udělat z ní radost vašeho života.

Já svým klientům vždy opakuji, že je to o pravidelném praktikování. V tom je ta opravdová SÍLA. Pokud jste si pěstovali strach několik let, je potřeba více času k eliminaci a zbavení se ho jednou provždy. Proto jednorázové vyzkoušení meditací prostě nepomůže!

V dnešní době, kdy je zejména ohrožené duševní zdraví má meditace vysokou důležitost. Začíná převládat duševní práce nad fyzickou a rychle vzrůstá procento lidí v neustálém strachu, stresu a depresi, což jsou formy strachu.

Kdo je Anna? Říkají ji Anne nebo Anička. Je energická žena v běhu, manželka a maminka dvou úžasných dětí. V oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU mám 20-ti letou praxi, kde pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Je lektorka zdravého životního stylu. Mentální kouč. Je průvodkyní pro lidi, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Dalo by se říci, že je celostní duševní zdravotní sestra. Miluje zdravý životní styl, afirmace, miluji meditace a obzvlášť ty vedené. Učí klienty vnímat své tělo a mysl, jak obojí vyživit a jak se navrátit k rovnováze. Pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Učí také lidi afirmovat a meditovat. Učí je změnit jejich životní styl komplexně k pevnějšímu a lepšímu duševnímu zdraví. Nasměřuje je tak k návratu do rovnováhy. Začnou žít život v harmonii a klidu. Díky tomu se stanou nezávislí a najdou tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Nejen, že její metody změnily její život k lepšímu, ale mění životy jejím přátelům. Klienti jí denně píšou, jak její metody fungují a pomáhají. Sama sebe vnímá jako sluníčkovou slunečnici, protože miluje slunečnice a zdravý životní styl. Už 16 let vlastní stejnojmenný obchod se zdravou výživou společně se svou kamarádkou Ivou. Ke zdravé výživě odjakživa tíhla. Také proto otevřela obchod se zdravou výživou Slunečnice. Obchod se stal velmi oblíbeným místem, kde můžete nakoupit mnoho zdravých věcí. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”. Více o Anne najdete zde: Kde je Anne?